Kursai

Klasės valandėlėII Gj (10 kl.)

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: LIJANA GALDIKIENĖ

IIGj (10 kl.) prancūzų kalba

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: DINA ANTANAVIČIENĖ

Chemija 10 kl. Jaunimo

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: LIJANA GALDIKIENĖ

Pilietiškumo pagrindai IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: LINA AUKSELIENĖ
  • Dėstytojas: EGLĖ LINGIENĖ
  • Dėstytojas: RITA ZABITIENĖ

Mechanikos įdomybės. Modulis IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: PETRAS GRITĖNAS

Technologijos (10 kl. jaunimo Galdikienė)

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: LIJANA GALDIKIENĖ
  • Dėstytojas: RŪTA SURBLYTĖ

Istorija IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: LINA AUKSELIENĖ
  • Dėstytojas: RITA ZABITIENĖ

Muzika IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: AUŠRA GRIKŠTAITĖ

Finansinis raštingumas IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: VIDA URBAŠIUTĖ

Rusų k. IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: EDITA BUGENIENĖ

Vokiečių k. IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: EGLĖ LINGIENĖ

Matematika IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: BIRUTĖ GARNIENĖ

Fizika IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: VIRGILIJUS MARTINKUS

Etika IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: AUŠRA GRIKŠTAITĖ

Informacinės technologijos IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: DANUTĖ RAMONIENĖ

Užsienio kalba (1-oji anglų) IIGJ

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: ARŪNAS SRĖBALIUS

Lietuvių kalba ir literatūra IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: RITA ZABITIENĖ

Geografija IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: LAIMA JANČAUSKIENĖ
  • Dėstytojas: RITA ZABITIENĖ

Dailė IIGj

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: RENATA RUSTEIKIENĖ

Informacinių technologijų, lietuvių kalbos ir matematikos integruotas modulis

Kursų kategorija: IIGj (10 kl.)
  • Dėstytojas: DANUTĖ RAMONIENĖ